Hakkımızda

Cenova Art Türkiye'nin önde gelen hobi, kraft ve sanatsal ürün tedarikçilerinden biridir. Ana ürün grubumuzu tasarım ve ithalatını kendimiz yönettiğimiz sanat fırçaları oluşturmaktadır. 2011 yılından bu yana Cenova Art markası ile toptan satışa devam etmekteyiz. Ürün çeşitliliğimiz oldukça geniş olup, ithalatını gerçekleştirdiğimiz fırça ve peçete grupları yanı sıra çok sayıda yerli ve yabancı markanın da yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Hedefimiz Türkiye'nin en büyük sanat fırçası markası ve tedarikçisi olmaktır. Bu bağlamda Çin ve Amerika'da bulunan şirketlerimiz üzerinden piyasadaki tüm yenilikleri hızlıca takip etmekte ve siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Cenova Art 2011 yılınca Darıca, Kocaeli'nde kurulmuştur. Çin Halk Cumhuriyeti'ndeki resmi temsilcimiz Genova International Trade Co. Ltd. Şirketi ailemiz bünyesinde olup tüm ürün tedariği sürecini yönetmektedir. Çin Halk Cumhuriyetinde onlarca farklı üretici ile çalışmakta ve her yıl üretim tesislerini ziyaret ederek ürün kalitesi konusunda çalışmalar yapmaktayız.  Çin, Hong Kong, Amerika ve Almanya'deki sektörel fuarları eksiksiz takip etmekte ve yenilikçi ürün tasarımları için çalışmalar yapmaktayız.

Cenova Art Türkiye'de sadece toptan satış üzerine odaklanmıştır ve perakende satışı yoktur. Istanbul dışında bölgesel bayilikler yapısı içerisinde satışlarımızı sürdürmekteyiz. Güven ve yakın ilişkilerle dayanan geleneksel esnaf kültürü içinde çalismaktayız ve bayilerimize gereken tüm desteği vermekteyiz.   

Uluslararası Ticaret Hizmetlerimiz:

İthalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürün tiplerinde, müşterilerimizin talebine yönelik tasarlanmış ürünler yaptırabilir ve kendi markaları ile teslim edebiliriz.

Müşterilerimize Çin'de ürün araştırma, tedarik ve nakliye hizmetleri vererek hiç bir hata payına izin vermeden eksiksiz şekilde teslimatını gercerkleştirebiliriz.

Müşterilerimiz tarafindan üretilen mamüllerin Çin Halk Cumhuriyeti ve Amerika Birleşik Devletleri pazarlarında satışı için gerekli tüm alt yapı çalışmalarını sağlayabiliriz. Her iki taraf için de uygun olması durumunda müşterimizin yetkili bayisi olarak satiş ağını organize edebiliriz. 


Hakkımızda

Cenova Art Türkiye'nin önde gelen hobi, kraft ve sanatsal ürün tedarikçilerinden biridir. Ana ürün grubumuzu tasarım ve ithalatını kendimiz yönettiğimiz s..


Detaylı Bilgi